HAKKIMIZDA

vidoix.com nedir?

vidoix youtube videolarına izleme sağlama ve video izleyerek para kazandıran bir platformdur. vidoix youtube içerik üreticisi ve izleyicileri bir araya getirip, birbirleri ile etkileşime geçmek ve gelişim göstermek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir arada bulunduruyor. Misyonumuz, herkese sesini duyurma ve yeni izleyiciler bulma imkanı vermektir. Vidoix gerçek üyelerden oluşan bir topluluktur. İçerik üreticileri belli bir ücret karşılığında videolarını izleycilere izleterek, videolarının izlenmesini sağlar izleyici de bu ücret karşılığında videoları izleyerek belli bir miktar para kazanmaktadır.

vidoix ile para kazanabilir miyim?

Evet vidoix ile para kazanabilirsiniz. Youtuberların vidoix'e eklediği videoları izleyerek para kazanabilirsiniz. izlediğiniz her saniye için kredi kazanırsınız ve bu kredileri paraya çevirerek veya kredi pazarında istediğiniz fiyata başka üyelere satarak para kazanabilirsiniz.

Vidoix ile youtube videolarıma izleme sağlayabilir miyim?

Evet vidoix ile youtube vidolarınıza izleme sağlayabilirsiniz. Vidoix'e belli bir ücret karşılığında videolarınızı gerçek kullanıcılardan oluşan diğer üyelere izleterek izlenme sağlayabilirsiniz.

Vidoix ile abone alabilir miyim ?

Vidoix'e eklediğiniz videorı izleyen kullanıcılar kendi isteği üzerine size abone olabilirler. Abonelik zorunlu değil ve ücret karşılığında abonelik yaptıramazsınız, abonelik tamamen izleyicinin tercihine kalmaktadır.

Vidoix ile videolarıma beğeni sağlayabilir miyim?

Vidoix'e eklediğiniz videorı izleyen kullanıcılar kendi isteği üzerine videolarınızı beğenebilir veya beğenmeyebilirler. Beğenme zorunlu değil ve ücret karşılığında beğeni yaptıramazsınız, beğeni tamamen izleyicinin tercihine kalmaktadır.

Vidoix'e kaç video yükleyebilirim?

Vidoix'e istediğiniz kadar video yükleyebilirsiniz. Herhangi bir limit yoktur.

Kazandığım para nereye yatırılıyor?

vidoix'te kazandığınız parayı istediğiniz herhangi bir banka hesabına yatırılmaktadır.

Vidoix'ten ne kadar para çekebilirim?

Vidoix'ten kazandığınız para 20 TL olunca istediğiniz herhangi bir banka hesabına yatırılmaktadır.