picture

Vidoix hakkında merak ettiğiniz herşey.

Bu sayfada merak ettiğiniz konu ve sorular hakkında detaylı çevaplar bulabilirsiniz. Aradığınız konuyu bulamazsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

vidoix youtube videolarına izleme sağlama ve video izleyerek para kazandıran bir platformdur. vidoix youtube içerik üreticisi ve izleyicileri bir araya getirip, birbirleri ile etkileşime geçmek ve gelişim göstermek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi tek bir arada bulunduruyor. Misyonumuz, herkese sesini duyurma ve yeni izleyiciler bulma imkanı vermektir. Vidoix gerçek üyelerden oluşan bir topluluktur. İçerik üreticileri belli bir ücret karşılığında videolarını izleycilere izleterek, videolarının izlenmesini sağlar izleyici de bu ücret karşılığında videoları izleyerek belli bir miktar para kazanmaktadır.

video işlemleri sayfası videolarınızı ekleyebileceğiniz ve eklediğiniz videoları detaylı incelemek ve güncelemek için kullanacağınız sayfaları listeler.

Hayır birden fazla hesap kullanamazsınız; Açılan birden fazla hesaplardan ödeme alamazsınız. Vidoix sadece onaylanmış hesaplara ödeme yapmaktadır. Bundan dolayı açılan diğer hesaplardan kazandığınız bakiyeleri çekemezsiniz.

Kendi videolarınızı vitrinde göremezsiniz . Eklediğiniz videoları videolarım kısmında detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Eklediğiniz videoları belirlediğiniz kredi miktarına göre vitrinde yer alır krediniz tükendiğinde otomatik olarak vitrinden kalkar hesabınızda yeterli kredi olduğunda otomatik olarak tekrar vitrinde listelenir.

Hesabınıza eklediğiniz bakiyeleri kullanmadığınız sürece geri iade alabilirsiniz. Bu bakiyeler ile kredi, premium veya reklam satın almış olursanız bunun geri iadesi mümkün değil. Eklediğiniz bakiyeleri geri iade almak için ödeme talebi oluşturarak iade alabilirsiniz.

Kredi videolarınıza izlenme sağlmak için kullanacağınız para birimidir.
Menüden kredi satın alabilir, başka üyelere satabilir, veya TL çevirebilirsiniz.

Vidoix'e eklediğiniz videoları sizin gibi gerçek üyelerden oluşan üyeler izlemektedir. Eklediğiniz videoları diğer kullanıcılar belirlediğiniz kredi miktarına göre izlerler. Videolar kesinlikle bot hile ve benzeri programlar ile izlenme gönderilmemektedir. %100 gerçek üyelerden oluşan bir topluluk ile karşılıklı izlenme sağlamaktadır.

Referans olarak davet ettiğiniz kişilerden kazandığınız komisyonları REFERANSLARIM menüsünden detaylı olarak inceleyebilir ve kazandığınız komisyonları görebilirsiniz.

Vidoix'ten ödeme alabilmek için hesap bilgilerinizdeki adı soyadı iban numarası sizin adınıza olması gerekmektedir. Aksi halde vidoix'ten ödeme alamazsınız. Başkası adına olan hesaplara ödeme yapılamaz.

Evet. kendi hesabınız ile başka cihaz üzerinden video izleyebilirsiniz, ama aynı videoyu izleyemezsiniz. Bir videoda belirlenen süre kadar videoyu izleyebilirsiz.

Evet ortak olarak kullandığınız internet üzerinden birden fazla hesap açabilirsiniz.

Videolarınızın anasayfada yayınlanması için, hesabınızda en az 1000 kredi olması gerekmektedir.